Kalenteri
Tammikuu 2019
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
1
 
1
2
Harjoitukset:Hemmingin liikuntasali
16:45-18:15
Harjoitukset
Alkulämmittely alkaa 16:45 juoksusuoralla ja lopuksi venyttelyt juoksusuorall
3
4
Tapahtuma:7:00 HFC 4.1.2019
08 Ylempi haastajasarja RAC3 klo 11:55 Eräv
Harjoitukset:Henrikin Koulu, Moisiontie 16, 21270 Nousiainen
18:00-19:00
MV-treenit

5
Tapahtuma:8:15 HFC 5.1.2019
09 Haastaja sarja RAC1 klo 9:00 EräViikingit/sininen - SBS MASKU Vihreä
6
Tapahtuma:7:00 HFC 6.1.2019
https://hfc2019.torneopal.fi/taso/sarja.php?turnaus=arena_0010&sarja=BF09
2
7
8
9
Harjoitukset:Hemmingin liikuntasali
16:45-18:13
Harjoitukset
Alkulämmittely alkaa 16:45 juoksusuoralla ja lopuksi venyttelyt juoksusuorall
10
11
12
13
Peli:SB Areena,Raunistulantie 15, 20300 Turku
12:30-13:15
SBS Masku -OU
Kokoontuminen 11:45. Molemmat pelipaidat mukaan. E2 ylempi jatkosarja 5v
Peli:SB Areena, Raunistulantie 15, 20300 Turku
15:30-16:15
SBS Masku -Karhut
Kokoontuminen 14:45. Molemmat pelipaidat mukaan. E2 ylempi jatkosarja 5v
3
14
15
16
Harjoitukset:Hemmingin liikuntasali
16:45-18:15
Harjoitukset
Alkulämmittely alkaa 16:45 juoksusuoralla ja lopuksi venyttelyt juoksusuorall
17
18
19
Peli:Sport Garden Turku, Niitunniskantie 18 B3, 20320
9:40-10:10
SBS Masku -SBS Wirmo
Kokoontuminen 9:00. Kenttä 1.2009 haastajasarjaNimetty: Aa
Peli:Sport garden Turku, Niitunniskantie 18 B3, 20320
11:40-12:10
SBS Masku -SBS Lieto keltainen
Kokoontuminen 11:00. Kenttä 1. 09 Haastajasarja  4vs4. 
Harjoitukset:Nummen koulu
10:00-11:00
Harjoitukset (EI TREENEJÄ!!)
Ei treenejä !
20
4
21
22
23
Harjoitukset:Hemmingin liikuntasali
16:45-18:15
Harjoitukset
Alkulämmittely alkaa 16:45 juoksusuoralla ja lopuksi venyttelyt juoksusuorall
24
25
26
Peli:SB Areena, Raunistulantie 15, 20300 Turku
14:15-14:45
SBS Masku -Lajy punainen
Kilpasarja 4vs4. Kokoontuminen 13:30.Nimetty: Daniel, Lukas, Laur
Peli:SB Areena, Raunistulantie 15, 20300 Turku
15:45-16:15
SBS Masku -SB Hirvensalo salamat
Kilpasarja 4vs4 kokoontuminen 15:00.Nimetty: Daniel, Lukas, Lauri
Harjoitukset:Nummen koulu
10:00-11:00
Harjoitukset

27
Peli:Karhu-Areena, Tehtaantie 1, Ulvila 28400
11:00-11:45
SBS Littoinen Valkoinen-SBS Masku
E2 Ylempi jatkosarja 5vs5Nimetty:Daniel, Lukas, Eemeli, Eemi, F
Peli:Karhu-Areena, Tehtaantie 1, Ulvila 28400
13:00-13:45
SBS Masku -FBC Turku Sininen
E2 Ylempi jatkosarja 5vs5Nimetty:Daniel, Lukas, Eemeli, Eemi, F
5
28
29
30
Harjoitukset:Hemmingin liikuntasali
16:45-18:15
Harjoitukset
Alkulämmittely alkaa 16:45 juoksusuoralla ja lopuksi venyttelyt juoksusuorall
31
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/sbpox/calendar/ical.php?cal=Pojat2009_1053
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita