Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Edustus miehet Joukkueenjohtaja Toivari-Laine Leena @: leena.toivari-laine@stada.fi
tel:+358 40 564 8508
C-pojat Joukkueenjohtaja Haikio Mikko @: mikko.haikio@gmail.com
tel:0407580142
Pojat 2005 Joukkueenjohtaja Ruostekivi Marko @: marko.ruostekivi@gmail.com
tel:+358503082008
Pojat 2007 Joukkueenjohtaja Leppimäki Eero @: eero.leppimaki@gmail.com
tel:0503798305
Pojat 2008 Joukkueenjohtaja Koivusalo Sami @: samikoiv@dnainternet.net
tel:0401599935
Pojat 2009 Joukkueenjohtaja Poukka Lasse @: lasse.poukka@gmail.com
tel:0504586236
Pojat 2010 Joukkueenjohtaja Kiikko Teemu @: teemukiikko@hotmail.com
tel:+358407411483
Pojat 2011 Joukkueenjohtaja Hirvonen Sanna @: sanna.hirvonen@franslogistics.fi
tel:040 678 7799
C-tytöt Joukkueenjohtaja Viinikkala Minna @: minna.viinikkala@outlook.com
tel:0407078035
E-tytöt Joukkueenjohtaja Heino Marjo @: marjo.puutio@elisanet.fi
tel:0407247435
SBS Masku ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat