Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Nikula Mika mika.nikula@talotekniikkatiimi.fi
Varapuheenjohtaja Toivari-Laine Leena leena.toivari-laine@stada.fi +358 40 564 8508
Sihteeri Moisio Petri petri.moisio@meyerturku.fi 0407786933
Hallituksen jäsen Elonen Ossi ossi.elonen@lowell.com
Hallituksen jäsen Haikio Anne-Marie amhaikio@gmail.com 0505595272
Hallituksen jäsen Hirvonen Sanna sanna.hirvonen@franslogistics.fi 040 678 7799
Hallituksen jäsen Kiikko Teemu teemukiikko@hotmail.com +358407411483
Hallituksen jäsen Latvala Ari ari.latvala@dnainternet.net
Hallituksen jäsen Leppimäki Eero eero.leppimaki@gmail.com 0503798305
Hallituksen jäsen Oikarinen Anu anu.m.oikarinen@gmail.com
Hallituksen jäsen, Valmennuspäällikkö Sonkkila Marko marko.sonkkila@autokeskus.fi 0400799896
SBS Masku ry
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat